آموزش ساخت استیکر تلگرام

استیکر تلگرام

امروزه بیشتر افرادی که در اطراف ما هستند از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند و پیام‌ رسان‌های ارتباط جمعی یک عضو جدا نشدنی از تمام تلفن‌های همراه شده است. به همین دلیل پیام رسان‌های زیادی در راستای این موضوع طراحی و ساخته شده‌اند. پیام رسان تلگرام یکی از پیشرفته‌ترین این نرم‌افزارها می‌باشد که به لطف متن‌باز بودن و بالا بودن قابلیت‌های آن در حال حاضر به محبوب‌ترین پیام رسان تبدیل شده است که قابلیت استفاده، ارسال استیکر و همچنین ساخت استیکر شخصی خودتان را دارد.

تلگرام قابلیت‌های زیادی از جمله استفاده و ساخت استیکر، ربات، کانال، گروه و غیره در اختیار کاربران گذاشته است. ما در این مقاله سعی داریم روش‌های ساخت استیکر تلگرام را برای شما آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

آموزش ساخت استیکر تلگرام:

۱- ابتدا از طریق دستور Stickers@ در قسمت سرچ تلگرام خود وارد صفحه‌‌ی ربات ساخت استیکر شوید.

۲- سپس روی گزینه‌ی Start کلیک کرده تا ربات استیکرساز روی تلگرام شما شروع به کار کند.

۳- سپس دستور newpack/ را انتخاب کرده یا به صورت دستی وارد نمایید:

در این مرحله با پیغام زیر رو به رو می‌شوید:

آموزش ساخت استیکر تلگرام 1

۴- در این مرحله از شما اسمی درخواست می‌کند برای نامگذاری پک استیکرتان که اسم دلخواهتان را انتخاب کنید و ارسال کنید. بعد از ارسال اسم انتخابی برای پک استیکرتان با پیام زیر رو به رو می‌شوید:

آموزش ساخت استیکر تلگرام 2

۵- در این مرحله از شما عکسی که می‌خواهید تبدیل به استیکر شود را درخواست می‌کند، عکس مورد نظرتان را در داخل ربات ارسال کنید. فقط در نظر داشته باشید که فرمت ­عکس ارسالی باید PNG و ابعاد آن ۵۱۲*۵۱۲ که سایز پیشنهادی خود ربات است، باشد.

این نکته را هم در نظر بگیرید که عکس ارسالی را باید از طریق قسمت file ارسال کنید و تیک گزینه‌ی Compress image را بردارید.

بعد از ارسال عکس مورد نظر با پیام زیر مواجه می‌شوید:

آموزش ساخت استیکر تلگرام 3

۶- حالا شما باید یک اموجی متناسب با عکستان را ارسال نمایید. مثلا اگر عکس مضمون غم انگیزی دارد از اموجی ناراحت یا همون sad استفاده نمایید و بعد از ارسال اموجی با پیام زیر رو به رو می‌شوید:

آموزش ساخت استیکر تلگرام 4

۷- در اینجا به شما می‌گوید اگر می‌خواهید استیکر بیشتری به پک استیکرتان اضافه کنید، مراحل ۵ و ۶ را برای ارسال و ساخت استیکر جدید تکرار نمایید و اگر قصد نهایی کردن مراحل ساخت و ایجاد پک استیکرتان را دارید دستور publish/ را انتخاب یا تایپ کنید.

سپس پس از انتخاب یا تایپ publish/ با پیام زیر رو به رو خواهید شد:

آموزش ساخت استیکر تلگرام 5

۸- در این مرحله مجددا از شما درخواست اسم دلخواه پک استیکرتان رو می‌کند که پس از وارد کردن آن با پیام زیر رو به رو خواهید شد:

آموزش ساخت استیکر تلگرام 6

لینکی که در متن ارسالی برای شما ارسال شده است، لینک دانلود استیکر ساخته شده توسط شما می‌باشد که می‌توانید آن‌ را برای دوستان و یا اشخاص مورد نظر خود ارسال نمایید که آن را دانلود و استفاده نمایند.

این مطلب خوب رو بر و بچه‌های سایت موبایل کمک منتشر کرده بودند. من هم یک ویدیو درست کردم و به طور کامل آموزش ساخت استیکر تلگرام رو توضیح دادم. روشی که من گفتم یه کم آسونتره 🙂 دعوت می‌کنم ازتون که ویدیو رو ببینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *